Dostane vás Divoká píseň?

Jak jste si mohli všimnout tak včera vyšla nová kniha s názvem Divoká píseň. Je to zvláštní paradox, když včera byl Valentýn a tato kniha je plná krve, akce atd.

Já se upřímně jsem se na tento titul celkem těšila. Mám ráda takové knihy a doufám, že mě tato nezklame. Jakmile se mi dostane do rukou hnedka po přečtení se s vámi podělím o mé pocity. 

A teď zpátky ke knížce. 

anotace

 

 

Napínavé převyprávění příběhu Romea a Julie v temném městě Verity, kde najdete všechno, jen ne bezpečí… protože tohle místo ohrožují monstra, která se zrodila z násilí.
Kate touží být tak nemilosrdná jako její otec, který vládne Severní části Verity, nechává nestvůry potulovat po městě a vybírá od lidí peníze za jejich bezpečí. Po pěti letech na internátních školách se Kate konečně vrací domů a chce ukázat otci, že je stejně nelítostná jako on.
August chce být člověk. Ale není. Je nestvůrou, která dokáže krást duše pomocí hudby. Jeho otec řídí Jižní část města a snaží se chránit nevinné. August je jeho tajná zbraň.

Jejich město je rozdělené.
Jejich město se rozpadá.
A Kate a August jsou jediní, kdo chápou obě strany, jediní, kdo jsou schopní něco udělat. A přitom tak rozdílní… Ale jak se může člověk rozhodnout, jestli bude hrdina nebo zloduch, když je tak těžké rozlišit, co je co? (cbdb.cz)

 

Autorku Divoké písně možná znáte, protože u nás vyšli například titul Archiv nebo Dveře do prázdnoty. Já osobně jsem ani jeden z jejích titulů nečetla takže Divoká píseň bude takové menší překvapení. 

3808

(Victoria Schwabová)

Tak jak se těšíte vy na Divokou píseň? 

 

alexa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.