Marry, Kiss, Cliff #Alexa

Zdravím vás u tagu Marry, Kiss, Cliff, na který ukázal Humbook. Tag spočívá v tom, že si losujeme tři jména hrdinů z knih a rozhodujeme se, kterého bychom si vzali, kterého políbili a kterého bychom shodili ze skály.

Na stránkách Humbooku si můžete stáhnout arch s hrdiny (který naleznete ZDE) , ale já si ho trošku upravila. A teď už konečně na to!

  1. kolo

Tak hned v prvním kole je to těžké rozhodování. Nejspíš bych ze skály shodila Henryho (promiň!). Henry je skvělý kluk, který se zavděčí každé dívce, ale prostě na další dva kluky nemá.

Rozhodně bych si vzala Percyho. S ním by se člověk nikdy nenudil a mít za manžela kluka, který odmítl být bohem jen, aby zůstal s kamarády…

A ano, Aspena bych políbila. A určitě by líbal skvěle a navíc dát si polibek s tak užasným klukem… no kdo by to nechtěl?

 

 

 

 

 

2. kolo

Abych se přiznala tak jsem původně chtěla shodit ze skály Juliana, ale pak se mi tam přichomejtl Tamlin, takže tak. Tamlina určitě shazuju ze skály. Blbeček jeden a doufám, že tam dale čekají nějaké ostny nebo žralok, protože to nejde. Ano, kdybych nečetla Dvůr mlhy a hněvu tak bych si vzala asi jeho, ale po tom druhém díle si to skazil. Takže papa Tamline!

Políbila bych teda Juliana. No ne, že bych měla jinak na výběr…

A Luciena bych si samozřejmě vzala. S ním se člověk nudit nebude a myslím, že to ani nejde. Nudit se s ním. A navíc by mě ochraňoval a cenil by si mě nadevše. Dal by za mě život.

 

 

 

 

3. kolo

 

Kdybych měla jednat rychle tak ze skály poletí Edward. Stejně by mu to moc neublížilo, ale i tak u mě prostě letí. No a pak volba koho políbit a koho si vzít je těžká. To není fér! Taková nespravedlnost! Styďte se! Ale dobře, dobře. Vyberu si, ale abyste věděli dělám z to z těžkým srdcem!

Takže políbila bych asi Apollóna. Já vím, já vím. Je to sice bůh, vtipný bůh, který se na Olympu určitě nenudí, ale dala bych mu jenom pusu. Pro mě je lákavější Azriel. Sice je takový tajemný, ale mě se to u něho líbí. U něho člověk musí být pořád ostražitý, ale mě to vůbec nevadí.

 

 

 

 

4. kolo

Omlouvám se, Alexi! Moc mě mrzí, že tě budu muset shodit ze skály! Věř tomu nebo ne, ale mě to upřímně mrzí! Jsi úžasný kluk, ale upřímně na Cassiana ani na Jeřába nemáš.

Pak bych políbila Cassiena. Je to úžasný kluk, vlastně víla, a je takový hodně zábavný, ale takového kluka bych nedokázala zvládnout. Sice mám jisté schopnosti, ale až takové velké ne. A vzala bych si teda Jeřába. Je sice takový typ kluka, který si k sobě moc lidí nepustí a když už jo, tak jim doopravdy věří. A taky je hodně chytrý! To je taky velké plus!

 

 

 

5. kolo

Ale notak lidi! To mi nemůžete udělat! Tři naprostí dokonalí hrdinové! Fajn, ale když si musím vybrat tak fajn. Chápu to. Vážně. Chápu to. Takže začnu asi tím nejlehčím. Vezmu si Rhyse. Já vím je to nečekané. Ale prostě to jinak nejde. Přece takový dobrák s velkým srdcem! A navíc mám slabost pro noční oblohu! Políbila bych prince, tedy Doriana. Takový méďa.

Neměla bych srdce ho shodit. A bohužel Chaola bych musela shodit. Chaole, věř mi, udělala jsem to omylem. Neměla jsem na výběr. Drželi mi pod krkem nůž a hrozili mi, že mi zkazí prázdniny. Ale skutečnost, že jsem tě vlastně zabila si budu zlehčovat tím, že si budu opakovat, že jsem do tebe omylem bouchla, když jsem se otáčela. Neboj, tvou fotku mám vystavenou vedle postele a pláču u ní každý večer. Mrzí mě to…

 

 

 

A jak byste rozhodli vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.